Druga edycja Halowych Mistrzostw Grodziska Maz. dla amatorów!
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w największym amatorskim turnieju futsalu w Grodzisku i okolicach!
– 11.02 gramy eliminacje
– 18.02 FINAŁY dla najlepszych z eliminacji
 
Dla 3 najlepszych zespołów przewidziane są pamiątkowe trofea i medale dla każdego zawodnika. Ale to nie wszystko! Na Finałach wybierzemy również graczy turnieju na podstawie ich gry w eliminacjach i finałach. Utworzona zostanie Drużyna Gwiazd, każdy z nich otrzyma pamiątkową statuetkę 
Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o turnieju: 
 
Najważniejsze informacje:
 
– Koszt: 150 zł od drużyny.
– Miejsce: hala przy ul. Westfala 3a, Grodzisk Maz.
– Termin:
11.02.2018 (eliminacje) w godzinach 09:00 – 20:00
18.02.2018 (Finały) w godzinie 09:00 – 15:00
W eliminacjach drużny zostaną podzielone wcześniej według losowania na grupy i dana drużyna nie będzie musiała poświęcać całego dnia na turniej – tylko kilka godzin na grę w swojej grupie eliminacyjnej.
– Liczba zawodników: 5 piłkarzy w drużynie (4 + bramkarz). –Maksymalnie 10 zgłoszonych zawodników w drużynie.
– System gry: grupowo-pucharowy. W zależności od liczby zgłoszeń zespoły podzielone zostaną na kilka grup. Losowanie grup przeprowadzimy wtedy wcześniej, abyście mogli pojawić się na miejscu wtedy, kiedy rywalizować będzie Wasza drużyna.
– Zgłoszenia: „kto pierwszy ten lepszy”. Najpóźniej do 8.02.2018. Jako zgłoszenie drużyny traktowane jest przesłanie Listy zawodników oraz Nazwy drużyny na adres mailowy: zapisy@kreatorsportowychemocji.pl. Po potwierdzeniu otrzymania zgłoszenia drużyna ma 3 dni robocze na uiszczenie opłaty wpisowej.
– Nagrody: Trofea dla 3 najlepszych drużyn turnieju oraz medale dla każdego zawodnika najlepszych drużyn. Statuetka króla strzelców, wybranie również graczy turnieju na podstawie ich gry w eliminacjach i finałach. Utworzona zostanie Drużyna Gwiazd, każdy z nich otrzyma pamiątkową statuetkę.
– Kontakt: w razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 660-664-054 (Kamil Sułkowski) lub pod adres mailowy kontakt@kreatorsportowychemocji.pl. Zgłoszenie do turnieju będzie zatwierdzone po przesłaniu potwierdzenia przelewu na nr konta bankowego: 20 1020 1055 0000 9002 0400 6482.
 
Każda drużyna biorąca udział w turnieju może liczyć na:
 
– Profesjonalną oprawę muzyczną
– Licencjonowanego sędziego piłkarskiego
– Szatnie
– Wodę dla zawodników
– Relację fotograficzną
– Relację w postaci artykułu
– Fantastyczną atmosferę!
 
Czekamy na Wasze zgłoszenia. Do zobaczenia!